تبلیغات
^^^توپ تاپ&tooptap^^^ - نخستین استخر مخصوص نوزادها در جهان + عکس
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :شاید این رویداد طبیعی ترین اتفاق عجیب دنیا باشد، نوزادهایی که به تازگی از رحم مادر خود بیرون آمده اند به راحتی در آب شنا می‌کنند. این موضوعی است که یک موسسه خدماتی در لندن از آن استفاده کرده است.

نوزادهای تازه به دنیا آمده به خاطر غوطه ور بودن در محیط آبی در رحم به طور طبیعی کاملا با محیطهای آبی سازگارند.این استخر ویژه برای اولین بار در جهان به طور خاص برای کودکانی که کمتر از شش هفته سن دارند ایجاد شده است.مدیر این موسسه می‌گوید: ۹ ماه غوطه ور بودن در آب سبب می‌شود تا کودکان به طور مادرزاد از بدو تولد قادر به شنا کردن باشند.

وی می‌افزاید بسیاری از والدین کودکان خود را از هفته‌های آغازین به این موسسه می‌آورند تا این هنر مادرازد را به مرور از یاد نبرند. او می‌افزاید زمانی که کودکان به این محیط آورده می‌شوند گویی کاملا آرام میشوند، انگار به جایی بازگشته اند که آرامش را در آن پیش از این تجربه کرده اند. بنا به گفته مدیر این موسسه شنا از اوان نوزادی سبب بهبود و تسریع رشد عضلانی، ذهنی و زبانی و افزایش میل به اجتماعی شدن در کودکان می‌گردد.

این استخر ۱ متر و ۳۰ سانتیمتر عمق دارد و همواره دمای آن در ۳۳ درجه سانتیگراد ثابت اسنوزادان در این استخر می‌آموزند تا پیش از آنکه روی پای خود بایستند و را بروند در آب بخزند و شنا کنند.

این موسسه همچنین یک آتلیه عکاسی مجهز دارد که از کودکان زیر آب عکاسی می‌کند، در ادامه تعدای از عکس‌های زیبای کودکان در این موسسه آورده شده است.


نخستین استخر مخصوص نوزادها در جهان + عکس  www.taknaz.ir

نخستین استخر مخصوص نوزادها در جهان + عکس  www.taknaz.ir

نخستین استخر مخصوص نوزادها در جهان + عکس  www.taknaz.ir


نخستین استخر مخصوص نوزادها در جهان + عکس  www.taknaz.ir

نخستین استخر مخصوص نوزادها در جهان + عکس  www.taknaz.ir
:: برچسب‌ها: نخستین استخر مخصوص نوزادها در جهان + عکس www.taknaz.ir نخستین استخر مخصوص نوزادها در جهان + عکس www.taknaz.ir نخستین استخر مخصوص نوزادها در جهان + عکس www.taknaz.ir نخستین استخر مخصوص نوزادها در جهان + عکس www.taknaz.ir نخستین استخر مخصوص نوزادها در جهان + عکس کس های جالب از عجیب ترین ازدواج در سال 2012رقص خانم وزیر در کافه جنجالی شد !! + عکساستفاده از عجیب ترین آلت ماساژ در چین + تصاویرعکس هایی از روزهای بارانیدختر 15ساله مدونا سیگاری شد !! + عکسبدنیا آمدن نوزادی بدون خون در رگ‌هایش +‌ عکسذوق‌ زدگی امیرقطر از موبایل جدیدش ( تصویری)این شخص رمز کارت ها را پخش کرد + عکسخشم مسلمانان مراکشی از رقص زنی در مسجد+عکس نام حسین رضا زاده در ایستگاه مترو لندن ! (عکس)عکس هایی از محصول جدید ایران خودرو www.taknaz.ir ,
ن : امیر .....
ت : جمعه 1 اردیبهشت 1391
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.